News
Misterul tragic din apartamentul din Sectorul 3 al Capitalei
Procurorii criminaliști investighează cazul unui medic în vârstă de 72 de ani care a fost găsit mort în urma unui incendiu izbucnit în apartamentul său din Sectorul 3 al Capitalei. Incendiul a fost stins de pompieri, iar în urma intervenției au fost evacuate 18 persoane, iar două au fost transportate la spital. Din nefericire, medicul a fost descoperit înjunghiat după ce flăcările au fost înlăturate.
Ipoteza că incendiul ar fi fost provocat intenționat pentru a masca o crimă este luată în considerare de către anchetatori. Deși nu există suspecți în acest moment, investigațiile continuă pentru a clarifica circumstanțele în care s-a produs tragedia.
Sursele indică faptul că medicul locuia singur, însă era implicat într-o relație cu o femeie care a fost deja audiată de procurori. Misterul din apartamentul din Sectorul 3 al Capitalei continuă să ridice întrebări și să îngrijoreze comunitatea locală.
Sursa: digi24
Acest articol a fost realizat de ZappNews.ro, platformă de știri și analize din România